| Naam van het product | yokohama rubberstootkussen |
|---|---|
| Gebruik | Aanleg van een moeras |
| Kleur | Zwart of op maat |
| Accessoires | De banden, staalketting, hangen ring |
| Toepassing | dok |
| Naam van het product | yokohama rubberstootkussen |
|---|---|
| standaard | Iso17357-1: 2014, PIANC2002 |
| Materiaal | NR |
| Kleur | Zwart of op maat |
| Diameter | 500 mm-4500 mm |
| Productnaam | Yokohama Rubberstootkussen iso17357-1: 2014 specificaties STS HDG 4.5*9.0M |
|---|---|
| Materiaal | Hoge Prestatiesnatuurrubber |
| Norm | PIANC2002, ISO17357-1: 2014 |
| Certificaat | ABS VAN DNV BV CCS LR |
| Aanvankelijke Druk | 50kPa & 80kPa |
| Productnaam | Iso17357-1: 2014 pneumatische Stootkussens 3.3*6.5M de Verrichtingenbumper van 80kPa STS |
|---|---|
| Norm | Iso17357-1: 2014, CB/T 3948-2001 |
| Techonlogy | Het explosiebestendige, Algemene Winden, anti-Veroudert |
| Hardheid | 50±10 kust A |
| Verlenging | ≥400 |
| Productnaam | Onderzeese Pneumatische Yokohama-Type Aangepast Stootkussen Antibotsings |
|---|---|
| Materiaal | Natuurrubber |
| Norm | Iso17357-1: 2014, CB/T 3948-2001 |
| Techonlogy | Het explosiebestendige, Algemene Winden, anti-Veroudert |
| Hardheid | 60±10 kust A |
| Productnaam | yokohama rubberstootkussen |
|---|---|
| standaard | Iso17357-1: 2014, PIANC2002 |
| Materiaal | NR |
| Kenmerken | Materiaal van hoge kwaliteit |
| Diameter | 500 mm-4500 mm |
| Productnaam | yokohama rubberstootkussen |
|---|---|
| Accessoires | De banden, staalketting, hangen ring |
| Gebruik | bescherm boot |
| Standaard | Iso17357-1: 2014, PIANC2002 |
| Garantie | 24 maanden |
| Productnaam | yokohama rubberstootkussen |
|---|---|
| Accessoires | De banden, staalketting, hangen ring |
| Standaard | Iso17357-1: 2014, PIANC2002 |
| Garantie | 24 maanden |
| Diameter | 500 mm-4500 mm |
| Productnaam | yokohama rubberstootkussen |
|---|---|
| Lengte | 1000 mm-12000 mm |
| materiaal | NR |
| Diameter | 500 mm-4500 mm |
| Accessoires | De banden, staalketting, hangen ring |
| Productnaam | yokohama rubberstootkussen |
|---|---|
| Lengte | 1000 mm-12000 mm |
| Accessoires | De banden, staalketting, hangen ring |
| Standaard | Iso17357-1: 2014, PIANC2002 |
| Diameter | 500 mm-4500 mm |