| Productnaam | Cylindrische scheepsvliegtuigen |
|---|---|
| Standaard | PIANC2002, ISO9001 |
| Kleur | Zwart of aangepast |
| Deel | Scharnier |
| Pakket | Houten pallet, houten kist |
| Productnaam | Cylindrische scheepsvliegtuigen |
|---|---|
| Standaard | PIANC2002, ISO9001 |
| Kleur | Zwart of aangepast |
| Deel | Scharnier |
| Materiaal | NBR |
| Productnaam | Cylindrische scheepsvliegtuigen |
|---|---|
| Standaard | PIANC2002, ISO9001 |
| Kleur | Zwart of aangepast |
| Deel | scharnier |
| pakket | Houten pallet, houten kist |
| Productnaam | PIANC & van ISO17357 de Standaard Pneumatische Rubberketting Netto Marine Safety van de Stootkussens |
|---|---|
| Materiaal | Beste Kwaliteit NR, NBR, SR |
| Kleur | Zwart of Aangepast |
| Diameter | 500mm - 4,500mm |
| Lengte | 1,000mm - 12,000mm |
| Productnaam | Natuurrubber Vast Rubberstootkussen600h V Type van de Stootkussenboog voor Bootbescherming |
|---|---|
| Materiaal | Natuurrubber, NBR, Silicone |
| De verwerkingsdienst | Afgietsel, het Snijden |
| Grootte | Aangepast |
| Categorie | Vast Rubberstootkussen |
| Productnaam | Marine Customizable V Zwarte Kleur van het Type de Rubberstootkussen voor de Ligplaats van de Dokhav |
|---|---|
| Deel | Marine, Bumper, Dok |
| Specificaties | Df-V400H |
| De verwerkingsdienst | Afgietsel |
| Hoge precisie | 0.01mm |
| Productnaam | ISO 17357 keurde 4.5*9.0M Yokohama Floating Fenders CTN Type Natuurrubber goed |
|---|---|
| Norm | PIANC, ISO17357-1: 2014 |
| Warmtegeleiding | =<0.034 |
| Hardheid | 60±10 kust A of het Verzoek van de Klant |
| Verlenging | ≥400 |
| productnaam | Arch Rubber Fender |
|---|---|
| Toepassing | Haven |
| Grootte | Op maat |
| Geheugen | Op maat |
| Materiaal | NBR |
| Productnaam | ISO17357 de Stootkussens die van specificatiesyokohama Stootkussen voor STS-Verrichtingen drijven |
|---|---|
| Materiaal | NR, SR, NBR |
| Standard | ISO17357-1:2014 |
| De verwerkingsdienst | Gieten, snijden |
| Aanvankelijke Druk | 50KPa & 80KPa |
| Productnaam | CTN-Type Pneumatisch Stootkussen 3.3*6.5M ISO17357 van het Dok Rubberstootkussen |
|---|---|
| Materiaal | Slijtvast NR-SR NBR |
| Norm | Iso17357-1: 2014 |
| Deel | Netto kettingsband |
| Aanvankelijke Druk | 50KPa/80KPa |