| Productnaam | Aangepaste w-Type het Stootkussenboog van Tug Boat Fenders W en Streng Beschermingsnatuurrubber |
|---|---|
| Materiaal | Rubber, NR, NBR, SBR |
| Type | Het Stootkussen van Tug Boat W |
| Hoogte | 200mm450mm |
| Lengte | 2000mm |
| Productnaam | De goede van de het Dokhaven van Marine Dock Rubber Fender PIANC2002 van de Scheerbeurtkracht Aanleg |
|---|---|
| Deel | Marine, Bumper, Dok |
| specificaties | Df-V800H |
| De verwerkingsdienst | Afgietsel |
| Hoge precisie | 0.01mm |
| Productnaam | De Bescherming van het de Bootschip van Marine Vessel Yokohama Rubber Fender ISO 17357 |
|---|---|
| Materiaal | NR, SR, NBR |
| Norm | Iso17357-1: 2014 |
| Toepassing | Gebruikt voor schip en dok |
| Kleur | Zwart |
| Productnaam | Dok Rubberstootkussen |
|---|---|
| Materiaal | NBR |
| Kleur | Zwart of op maat |
| Veiligheidsnormen | Iso17357-1: 2014, PIANC2002 |
| Toepassing | Schip tot schip, dok |
| Productnaam | C1300H Zee Industriële PIANC2002 Specificaties van kegel de Rubberstootkussens voor Dokboot |
|---|---|
| Materiaal | Natuurrubber, NBR, Silicone |
| De verwerkingsdienst | Afgietsel, het Snijden |
| Grootte | Aangepast |
| Categorie | Dok Rubberstootkussen |
| Productnaam | Cilindrisch Verklaard D1000 Antibotsings Anti het Verouderen van Marine Fenders PIANC Rubber |
|---|---|
| Materiaal | Super Kwaliteitsnatuurrubber |
| Modelnummer | Df-C1000D |
| De verwerkingsdienst | Afgietsel, het Snijden |
| Hardheid | ≤82 kust A |
| Productnaam | OEM/ODM de Stootkussenspianc2002 Verklaarde Douane die van de de dienstrol het Op zwaar werk bereken |
|---|---|
| Materiaal | Natuurrubber, NBR, Silicone |
| Grootte | Aangepast |
| De verwerkingsdienst | Afgietsel, het Snijden |
| Categorie | Rol Rubberstootkussen |
| Productnaam | ISO17357 & Standaardyokohama Stootkussens 3.3*6.5M CTN-Type 50kPa van PIANC2002 |
|---|---|
| Materiaal | Top-Level NR |
| Norm | PIANC2002, ISO17357-1: 2014 |
| MOQ | 1 stuk |
| Certificaat | CCS-ABS LR BV TUV ISO |
| Productnaam | Cilindrische Standaard Economische de Hoge Energieabsorptie van Marine Fenders PIANC2002 |
|---|---|
| De verwerkingsdienst | Afgietsel, het Snijden |
| Hardheid | 20-90 kust-a of IRHD |
| Steekproeven | Vrij Verstrekt |
| Eigenschap | Waterpoof/ultraviolet-Bewijs/het Anti verouderen |
| Productnaam | De super Marine Cell Rubber Fender With-Veiligheid van het Toebehorendok voor Boot het Aanleggen |
|---|---|
| Materiaal | Uitstekend Natuurrubber |
| Modelnummer | Df-C1150H |
| Norm | PIANC2002, ISO9001 |
| Kleur | Om het even welke kleur |