| Productnaam | Dok Rubberstootkussen |
|---|---|
| Materiaal | NR |
| Toepassingen | Bescherming van dokschepen |
| Functie | slijtvast, tegen botsing |
| Maat | aangepast |
| Productnaam | Dok Rubberstootkussen |
|---|---|
| materiaal | NR |
| functie | slijtvast, tegen botsing |
| Trefwoord | De prijzen van de rubberfender |
| Technologie | Extrusievorming |
| Verpakking | Naakte Verpakking, Kaderverpakking, Palletverpakking |
|---|---|
| Duurzaamheid | Hoog |
| Gewicht | Licht |
| Onderhoud | Laag |
| Installatie | gemakkelijk |
| Kleur | zwart |
|---|---|
| Productnaam | Boog Rubberstootkussen |
| Verpakking | Naakte Verpakking, Kaderverpakking, Palletverpakking |
| Duurzaamheid | Hoog |
| Gewicht | Licht |
| Kenmerken | Goede flexibiliteit en buigbaarheid |
|---|---|
| type | Dock vaste rubber fender |
| Kleur | Zwarte of zonodig |
| Materiaal | Professionele natuurrubber |
| Treksterkte | ≥ 8 Mpa |
| Productnaam | yokohama rubberstootkussen |
|---|---|
| Lengte | 1000 mm-12000 mm |
| Standaard | Iso17357-1: 2014, PIANC2002 |
| Diameter | 500 mm-4500 mm |
| Accessoires | De banden, staalketting, hangen ring |
| Naam van het product | Hot Sale Dock Roller Fender Hoek Rubber Fender Wheel Fender |
|---|---|
| Materiaal | Natuurrubber tegen veroudering |
| Modelnummer | DF-D2550 |
| Type | Type rol |
| installeer | Hoeken en sloten |
| Materiaal | Rubber |
|---|---|
| Compressie | Hoog |
| Gewicht | Licht |
| Kleur | Zwart |
| Temperatuurbereik | Breed |
| Productnaam | Schuifboten |
|---|---|
| Treksterkte | ≥ 16 MPA |
| Verwerkingsdienst | Vormen, snijden |
| Verpakking | Plastic zak+pallet |
| Hardheid | ≤82 Shore a |
| Productnaam | Het naar maat gemaakte Schip van Marine Floating Dock Fenders EVA Polyurea Foam Fender Boat |
|---|---|
| Merk | DockFender |
| Materiaal | Hoog - dichtheidsschuim/Polyurea-Deklaag |
| Specificatie | 0.5m4.5m Dia, 0.7m9m L of Aangepast |
| Certificaat | CCS/BV/LR/ISO17357/DNV/SGS |