| pakket | Pallet, Spoel |
|---|---|
| Toepassing | Industrieel, Automobiel, Marien, Enz. |
| Burst-druk | 75-105 bar |
| Het werk Temperatuur | -40℃-80℃ |
| Norm | DIN, ASTM, JIS, GB, Enz. |
| Productnaam | Superieur ontwerp Ongekende bescherming Yokohama spatborden Prijs/maat/afmetingen |
|---|---|
| Materiaal | Natuurrubber |
| Norm | Iso17357-1: 2014 |
| Versterking | Meerlaags nylon bandenkoordstof |
| Diameter | 0,5 m-4,5 m, of aangepast |
| Naam van het product | Cylindrische scheepsfenders Scheepsrubberfenders Grote scheepsfenders |
|---|---|
| Verwerkingsdienst | Afgietsel, het Snijden |
| Kleur | Zwart, grijs, wit of naar wensen van de klant |
| Inwendige diameter | 80 mm - 1000 mm |
| Lange | Klantenvereisten |
| Productnaam | Kegel Rubberstootkussens |
|---|---|
| Sollicitatie | De industriële Boot van de Dokhaven |
| Functies | Gemakkelijk te behandelen |
| Certificering | PIANC, ABS, DNV |
| Hardheid | ≤82 Shore a |
| Productnaam | yokohama rubberstootkussen |
|---|---|
| Lengte | 1000 mm-12000 mm |
| materiaal | NR |
| Diameter | 500 mm-4500 mm |
| Accessoires | De banden, staalketting, hangen ring |
| Productnaam | D370 het Type van Kussenrollen Flexibele NBR het Natuurrubber Zeerang van Rolstootkussens ISO9001 |
|---|---|
| Modelnummer | Df-CR20 |
| Type | Kussenrollen |
| Norm | PIANC2002 |
| Grootte | Aangepast |
| Naam van het product | Vaste vaste bumpers EVA-schuim gevulde fenders voor schepen |
|---|---|
| Materiaal | Slijtvast Pu-Schuim, Binnenpijp, Nylon Versterking, Polyurethaanhuid |
| Type | Drijvend Stootkussen |
| Diameter | 0.5M4.5M |
| Lange | 1.0m-12m |
| Naam van het product | Trelleborg Shibata 600x1200 Cylindrische rubber fenders voor bootdock bumper |
|---|---|
| Sleutelwoorden | cilindrische rubberstootkussens |
| Materiaal | Hoge Prestatiesnatuurrubber |
| Kleur | Zwarte of als verzoek |
| Binnendiameter | 600 mm |
| Naam van het product | Yokohama Pneumatisch Stootkussen |
|---|---|
| Materiaal | Natuurrubber |
| Diameter | 500mm4500mm (Andere specificatie kan worden aangepast) |
| Lange | 1000mm12000mm (Andere specificatie kan worden aangepast) |
| Werkdruk | 50KPa of 80KPa |
| Temperatuur | Hoog |
|---|---|
| Duurzaamheid | Lang |
| prestaties | Stabiel |
| Corrosie | Laag |
| rekbaar | Hoog |