| Productnaam | Lage Hoge Prijs - kwaliteit het Drijven van de het Polyurethaandekking van het Schuimstootkussen de |
|---|---|
| Inner | EVA Closed Cell Foam |
| Versterking | Nylon koordstof |
| Dekking | Polyurethaan, Pu |
| Diameter | 300mm4500mm |
| Product Name | Floating Foam Fender |
|---|---|
| effectiviteit | 1 tot en met 6,5 m |
| layers | 5~10 layers |
| Materiaal | EVA en polyurethaan |
| Color | Red, Black, Yellow |
| Productnaam | De hoge Energieabsorptie van de Pneumatische Stootkussens van Yokohama voor Schip - - verscheept Ove |
|---|---|
| Materiaal | Slijtvaste NR |
| Norm | Iso17357-1: 2014 |
| Tolerantie | ±2% |
| Rang | Hoog - kwaliteit |
| Productnaam | 3.3m*6.5m Marine Floating Foam Filled Fenders ISO9001 Standaardhdg Flens |
|---|---|
| Modelnummer | DF-3.3m*6.5m |
| Type | Drijvend Stootkussen |
| Reactiekracht | 54kN aan 7353kN |
| Energieabsorptie | 3.8kn-M aan 7720kn-m |
| Productnaam | 2000x3500 de drijvende Kleurrijke Dekking van het het Schuimpolyurethaan van de Schuimstootkussen Ge |
|---|---|
| Materiaal | Pu-Schuim, Binnenpijp, Nylon Versterking, Polyurethaanhuid |
| Modelnummer | DF-2000x3500 |
| De verwerkingsdienst | Afgietsel |
| Diameter | 500mm4500mm |
| Specificatie | DIA 0,5 m-4,5 m, L 0,7 m-9 m/op maat |
|---|---|
| Diameter | 2500 mm |
| Versterking | Naylonstofstreng |
| Hardheid | 50±10 Shore A of op verzoek van de klant |
| Warmtegeleidbaarheid | =<0.034 |
| Naam van het product | Submarine-fenders |
|---|---|
| Voordeel | Aangepaste, Originele Fabriek |
| Garantie | 36 maanden |
| Lange | 1 ~ 12 m |
| Toepassing | Submarine Dock Fender |
| Productnaam | Roller Fenders |
|---|---|
| Materiaal | NBR |
| Hardheid | ≤82 Shore a |
| Toepassingen | Haventerminal |
| Maat | Aangepast |
| Modelnummer | Df-MB100 |
|---|---|
| Productnaam | Van de de Meertrosmeerpaal van dokpier quay tee head marine het Gietijzerqt450 Meerpalen |
| Capaciteit | 10-300 ton |
| Type | T-hoofd |
| Norm | PIANC, ISO13797: 2020 |
| pakket | Pallet, Spoel |
|---|---|
| Buitendiameter | 3.0mm30mm |
| Norm | DIN, ASTM, JIS, GB, Enz. |
| Betalingstermijn | T/T, L/C, Paypal |
| Werkdruk | 15-21 bar |