| Naam van het product | V Typestootkussen |
|---|---|
| Materiaal | Hoog - kwaliteit NR |
| Hardheid | ≤82 Kust A |
| Toepassing | Bootschipdock Jetty Wharf Haven |
| Kleur | Zwart of op maat |
| Naam van het product | Fenders van het type D |
|---|---|
| grootte | Aangepaste grootte |
| Dichtheid | 10,35 tot 2,0 g/cm3 |
| Diensten | OEM of ODM |
| Kleur | zwart en aangepast |
| Naam van het product | Typen van cilindrische cilindrische scheepsfenders voor de bescherming van de haven van de haven |
|---|---|
| Materiaal | Uitstekend natuurlijk rubber |
| Modelnummer | DF-C1200 |
| Standaard | PIANC2002 |
| Kleur | Elke kleur (zwart en grijs is het meest populair) |
| Naam van het product | Duurzame energie-absorptie PIANC 600*1200 Rubberen cilindrische scheepsfenders |
|---|---|
| Materiaal | NR |
| Binnendiameter | 75-1000 mm |
| Buitendiameter | 1502000mm |
| Hardheidswaaier | 20°-90° kust A |
| Flexibiliteit | Hoog |
|---|---|
| Compressie | Hoog |
| Kleur | Zwart |
| Shape | Cylindrical |
| rekbaar | Hoog |
| Kenmerken | Gemakkelijk Installatie en Onderhoud |
|---|---|
| type | V Typestootkussen |
| Kleur | Zwarte of zonodig |
| Materiaal | Hoogwaardig natuurlijk rubber |
| Treksterkte | ≥ 8 Mpa |
| Productnaam | Fenders van het type D |
|---|---|
| Grootte | Aangepaste grootte |
| Dichtheid | 10,35 tot 2,0 g/cm3 |
| Diensten | OEM of ODM |
| Kleur | zwart en aangepast |
| Productnaam | Fenders van het type D |
|---|---|
| Dienst | OEM of ODM |
| Dikte | 10,35 tot 2,0 g/cm3 |
| Functies | Duurzaam en stevig |
| Gebruik | Het aanmeren of aanmeren van schepen |
| Certificaat | BV, DNV, SGS, LR, CCS |
|---|---|
| Merk | OEM |
| Productnaam | V Typestootkussen |
| MOQ | 1 |
| kleur | Zwart/Grijs/Wit/zonodig |
| Toepassing | Marinier |
|---|---|
| Grootte | aangepast |
| Materiaal | Natuurrubber |
| Merken | OEM-producten |
| Breedte | aangepast |