| Naam van het product | yokohama rubberstootkussen |
|---|---|
| standaard | Iso17357-1: 2014, PIANC2002 |
| Materiaal | NR |
| Accessoires | De banden, staalketting, hangen ring |
| Lange | 1000 mm tot en met 12000 mm |
| Productnaam | ISO17357 1:2014 Hoge Marine Yokohama Pneumatic Rubber Fender - de Schepen van kwaliteitsboten |
|---|---|
| Materiaal | Hoog - dichtheidsnatuurrubber |
| Norm | ISO17357, PIANC |
| Certificaat | ABS, CCS, BV, LR, DNV |
| Aanvankelijke druk | 50KPA, 80KPA |
| Productnaam | Cel Rubberstootkussen |
|---|---|
| Materiaal | Hoog - kwaliteitsnatuurrubber |
| Grootte | Op maat |
| Accessoires | Voorpaneel, die Stootkussen, Ketting, enz. onder ogen zien |
| Feature | Hoge prestaties Sterk |
| Productnaam | OEM/ODM de Stootkussenspianc2002 Verklaarde Douane die van de de dienstrol het Op zwaar werk bereken |
|---|---|
| Materiaal | Natuurrubber, NBR, Silicone |
| Grootte | Aangepast |
| De verwerkingsdienst | Afgietsel, het Snijden |
| Categorie | Rol Rubberstootkussen |
| Naam van het product | yokohama rubberstootkussen |
|---|---|
| standaard | Iso17357-1: 2014, PIANC2002 |
| Materiaal | NR |
| Accessoires | De banden, staalketting, hangen ring |
| Lange | 1000 mm tot en met 12000 mm |
| Productnaam | Waterdicht Flexibel V-Type Rubberstootkussen PIANC2002 Industriële Marine Fixed Rubber |
|---|---|
| Materiaal | Slijtvast Natuurrubber |
| flexibiliteit | Groot |
| Verlenging | ≥300% |
| Hardheid | ≤82 kust A |
| Naam van het product | yokohama rubberstootkussen |
|---|---|
| Materiaal | NR |
| Lange | 1000 mm tot en met 12000 mm |
| Accessoires | De banden, staalketting, hangen ring |
| Standaard | Iso17357-1: 2014, PIANC2002 |
| Productnaam | Semi onderwater onderzeeër pneumatisch dompelbaar marine rubberen spatbord |
|---|---|
| Materiaal | Hoogwaardig natuurrubber |
| Maat | D*L--2.5*5.5M |
| Werkdruk | 50kPa |
| Standaard | PIANC2002, ISO17357-1:2014 |
| Productnaam | Het Gevulde Rubberstootkussen Marine Solid Marker Buoyancy van de polyurethaanoprichting Schuim |
|---|---|
| Materiaal | Slijtvast Pu-Schuim, Binnenpijp, Nylon Versterking, Polyurethaanhuid |
| Levensduur | meer dan 8 jaar |
| OEM& ODM | Beschikbaar |
| Derde partijinspectie | Gesteund |
| Naam van het product | yokohama rubberstootkussen |
|---|---|
| standaard | Iso17357-1: 2014, PIANC2002 |
| Leven in dienst | 10 tot 15 jaar |
| kenmerk | Corrosiebestendigheid |
| Kleur | Zwart of op maat |