| Onderhoud | Laag |
|---|---|
| Duurzaamheid | Hoog |
| Weerstand | Hoog |
| Flexibiliteit | Hoog |
| Trek | Hoog |
| Gewicht | Licht |
|---|---|
| Flexibiliteit | Hoog |
| Onderhoud | Laag |
| temperatuur | Hoog |
| Installatie | gemakkelijk |
| Installatie | gemakkelijk |
|---|---|
| Materiaal | rubber |
| Kleur | zwart |
| Schuring | Hoog |
| Trek | Hoog |
| Pressure | 50kPa, 80kPa |
|---|---|
| Maintenance | Low |
| Vorm | van de soort gebruikt voor de vervaardiging van motorvoertuigen |
| Temperatuur | Hoog |
| Size | Customizable |
| Color | Black |
|---|---|
| Resistance | High |
| Installatie | Rustig aan. |
| Flexibiliteit | Hoog |
| Materiaal | Rubber |
| Productnaam | 50kPa dok die het Rubber de Boot van het Stootkusseniso17357 Standaarddok Aanleggen drijven |
|---|---|
| Materiaal | Goede Kwaliteitsnatuurrubber |
| Norm | Iso17357-1: 2014 |
| Deel | Netto kettingsband |
| Aanvankelijke Druk | 50KPa of 80KPa |
| Kenmerken | Bescherming tegen botsingen, duurzaamheid |
|---|---|
| Type | Dock vaste rubber fender |
| Kleur | Zwarte of zonodig |
| materiaal | Hoogwaardig natuurlijk rubber |
| Treksterkte | ≥ 8 Mpa |
| Productnaam | De Hoge Energieabsorptie Pier Dock Berth Vessel van Marine Dock Square Rubber Fenders |
|---|---|
| Deel | Bumper, Dok |
| Toepassing | Dok, Haven |
| Functie | Bescherming |
| Hoogte | 150-600 mm |
| Productnaam | NBR 70 V-Type Boog Rubberstootkussen Slijtvaste Marine Safety Dock Fender |
|---|---|
| Materiaal | Hoge Prestatiesnatuurrubber |
| Kleur | Zwarte, Grijze… enz. |
| Hardheid | 65 +/- 5 Kust A |
| Dichtheid | 2.3 ~3,9 g/cm3 |
| Productnaam | Marine Customizable V Zwarte Kleur van het Type de Rubberstootkussen voor de Ligplaats van de Dokhav |
|---|---|
| Deel | Marine, Bumper, Dok |
| Specificaties | Df-V400H |
| De verwerkingsdienst | Afgietsel |
| Hoge precisie | 0.01mm |