| Productnaam | De super Marine Cell Rubber Fender With-Veiligheid van het Toebehorendok voor Boot het Aanleggen |
|---|---|
| Materiaal | Uitstekend Natuurrubber |
| Modelnummer | Df-C1150H |
| Norm | PIANC2002, ISO9001 |
| Kleur | Om het even welke kleur |
| Productnaam | 300H V Ozon van het Type het Rubberstootkussen & UV de Absorptiebescherming van het Weerstands Lage |
|---|---|
| Materiaal | Hoge Prestaties NR |
| Vorm | V type |
| Hoogte | 200mm1000mm |
| Lengte | 1000mm3500mm |
| Productnaam | Waterdicht Flexibel Boog Rubberstootkussen df-ARF600H V Type Marine Fixed Rubber |
|---|---|
| Materiaal | Slijtvast Natuurrubber |
| Type | Boog V Type |
| Verlenging | ≥300% |
| Hardheid | ≤82 kust A |
| Productnaam | Yokohamatype Pneumatische het Schipdelen van Marine Floating Fender Marine Boat |
|---|---|
| Diameter | 500-4500 mm |
| Lengte | 1000-12000 mm |
| Energieabsorptie | 6-6473 kJ |
| Reactiekracht | 64-7984 KN |
| Productnaam | PIANC2002 V Marien V500H Op zwaar werk berekend het Dokbumper Vast Rubberstootkussen van het Typesto |
|---|---|
| Modelnummer | Df-V500H |
| De verwerkingsdienst | Afgietsel |
| Materiaal | Natuurrubber |
| Reactiekracht | 78kN aan 1015kN |
| Naam van het product | Duurzame marine-dockrolluizen PIANC2002 Norm voor schepen |
|---|---|
| Materiaal | Natuurrubber, NBR, siliconen, EPDM, FKM, SBR |
| Type | Vaste wielenfender |
| installeer | Blote hoeken |
| Verwerkingsdienst | Vormen, snijden |
| Productnaam | Van de Kegel de Rubberstootkussens van PIANC2002 800H Zwarte die Kleur voor de Buffer van het Bootdo |
|---|---|
| Modelnummer | Df-CRF800H |
| Type | Vaste Rubberstootkussens |
| Norm | PIANC2002 |
| Grootte | Douanegrootte |
| Productnaam | V Typestootkussen |
|---|---|
| Materiaal | Hoog - kwaliteit NR |
| Hardheid | ≤82 Shore a |
| Kleur | Zwart of aangepast |
| Deel | stootdemper |
| Naam van het product | Superieure D-type schutters Pile Protectors Quay Wall Fenders rubber fender |
|---|---|
| Modelnummer | DF-D100H |
| Verwerkingsdienst | Afgietsel, het Snijden |
| Grootte | Op maat |
| Materiaal | Natuurrubber |
| Naam van het product | Elastiek D-type schutters Hoek schutters Cylindrische schutters Stapelkappen Pontoon schutters |
|---|---|
| Materiaal | Natuurrubber tegen veroudering |
| Modelnummer | DF-D400H |
| Kleur | Zwart & Klantvereiste |
| Gebruik | Schokdemper voor industriële verankering |