| Productnaam | Fenders van het type D |
|---|---|
| Dienst | OEM of ODM |
| Dikte | 10,35 tot 2,0 g/cm3 |
| Functies | Duurzaam en stevig |
| Gebruik | Het aanmeren of aanmeren van schepen |
| Productnaam | PIANC de Standaardw Type Boot Marine Wear Resistant van Stootkussentug boat fenders dock berthing |
|---|---|
| Materiaal | Natuurrubber, NBR, Silicone, EPDM, FKM, SBR |
| Modelnummer | Df-W450 |
| Type | W Type |
| Ontwerp | Douane het Trekken |
| Naam van het product | D Type schutter veelzijdig en efficiënt |
|---|---|
| Modelnummer | DF-D400H |
| Verwerkingsdienst | Afgietsel, het Snijden |
| Grootte | Op maat |
| Materiaal | Natuurrubber |
| Naam van het product | D type schutters voor een efficiënte en betrouwbare bescherming van scheepsdocking |
|---|---|
| Modelnummer | DF-D500H |
| Verwerkingsdienst | Afgietsel, het Snijden |
| Grootte | Op maat |
| Materiaal | Natuurrubber |
| Naam van het product | Betrouwbare D-type fenders drager pads Marine bollards Kanaalmarker boeien Scheepshoek fenders |
|---|---|
| Materiaal | Natuurrubber, NBR, siliconen, EPDM |
| Verwerkingsdienst | Afgietsel, het Snijden |
| Kwaliteit | Hoog niveau |
| Logo's | Gepersonaliseerd logo accepteren |
| Naam van het product | Flexible Installation PIANC Standard W Type Fender sleepbootfenders met geleidingsstaven |
|---|---|
| Materiaal | Natuurrubber, NBR, siliconen, EPDM, FKM, SBR |
| Modelnummer | DF-W450 |
| Type | W type |
| Ontwerp | Douane het Trekken |
| Naam van het product | Fenders van het type D |
|---|---|
| Diensten | OEM of ODM |
| Verwerkingsdienst | Vormen, snijden |
| Dichtheid | 10,35 tot 2,0 g/cm3 |
| grootte | Aangepaste grootte |
| Naam van het product | Fenders van het type D |
|---|---|
| Kleur | zwart en aangepast |
| Diensten | OEM of ODM |
| Dichtheid | 10,35 tot 2,0 g/cm3 |
| Kenmerken | Duurzaam en stevig |
| Naam van het product | Fenders van het type D |
|---|---|
| grootte | Aangepaste grootte |
| Dichtheid | 10,35 tot 2,0 g/cm3 |
| Diensten | OEM of ODM |
| Kleur | zwart en aangepast |
| Product Name | V Type Fender |
|---|---|
| Material | High Quality NR |
| Hardness | ≤82 Shore A |
| Color | Black or Customized |
| Application | Boat Ship Dock Jetty Wharf Port |