| Productnaam | H1000 van de het Natuurrubber Slijtvaste Boot van Kegel de Rubberstootkussens Aanleggende Bumper |
|---|---|
| Materiaal | Hoog - kwaliteit NR |
| Vorm | Kegeltype |
| Certificering | PIANC2002, ISO9001, ABS, BV |
| Kleur | Het Verzoek van de klant |
| Productnaam | Van de Rolstootkussens PIANC2002 van de dokbumper Standaard het Wielstootkussen Marine Dock For Corn |
|---|---|
| Materiaal | Natuurrubber, NBR, Silicone, EPDM, FKM, SBR |
| Type | Vast Wielstootkussen |
| installeer | Blootgestelde hoeken |
| De verwerkingsdienst | Afgietsel, het Snijden |
| pakket | Pallet, Spoel |
|---|---|
| Toepassing | Industrieel, Automobiel, Marien, Enz. |
| Burst-druk | 75-105 bar |
| Het werk Temperatuur | -40℃-80℃ |
| Norm | DIN, ASTM, JIS, GB, Enz. |
| Productnaam | PIANC2002 het verklaarde Cilindrische Aanleggen van Marine Fenders Heavy Duty Rubber D800 |
|---|---|
| Materiaal | NR, NBR, FKM, SIL/VMQ, EPDM, HNBR, CR, FVMQ |
| Binnendiameter | 751000mm |
| Buitendiameter | 1502000mm |
| Hardheidswaaier | 20°-90°shore A |
| Binnendiameter | 2.5mm25mm |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling | SR, maakt glad |
| Norm | DIN, ASTM, JIS, GB, Enz. |
| Buitendiameter | 3.0mm30mm |
| Het werk Temperatuur | -40℃-80℃ |
| Productnaam | Op zwaar werk berekende het Kussenrollen df-CR10 Aangepaste PIANC2002 Marine Dock Bumper van Rolstoo |
|---|---|
| Modelnummer | Df-CR10 |
| Type | Kussenrollen |
| Grootte | Aangepast |
| De verwerkingsdienst | Afgietsel, het Snijden |
| Productnaam | Cilindrische de Specificatiesoem van Marine Fenders PIANC2002 Toegelaten Docking&Berthing |
|---|---|
| Materiaal | Hoge Prestaties NR/NBR |
| Modelnummer | Df-C500 |
| Hardheid | ≤82 kust A |
| Verlenging | ≥300% |
| pakket | Pallet of zonodig |
|---|---|
| Certificaat | ISO 9001 |
| Garantie | 1 jaar |
| Haven van Lading | Qingdao, China |
| Toepassing | afmeren |
| Toepassing | Industrieel, Automobiel, Marien, Enz. |
|---|---|
| Betalingstermijn | T/T, L/C, Paypal |
| Het werk Temperatuur | -40℃-80℃ |
| Norm | DIN, ASTM, JIS, GB, Enz. |
| Buitendiameter | 3.0mm30mm |
| pakket | Pallet, Spoel |
|---|---|
| Buitendiameter | 3.0mm30mm |
| Norm | DIN, ASTM, JIS, GB, Enz. |
| Betalingstermijn | T/T, L/C, Paypal |
| Werkdruk | 15-21 bar |