| Burst-druk | 75-105 bar |
|---|---|
| Binnendiameter | 2.5mm25mm |
| Oppervlaktebehandeling | SR, maakt glad |
| Het werk Temperatuur | -40℃-80℃ |
| Werkdruk | 15-21 bar |
| Merknaam | Hongruntong Marine |
|---|---|
| Naam van het product | Deeltjes voor het aanmeren |
| Toepassing | Schip; boot |
| Oppervlaktebehandeling | Galvaniserend sproeien |
| Kenmerken | sterk en duurzaam |
| Merknaam | Hongruntong Marine |
|---|---|
| Naam van het product | Deeltjes voor het aanmeren |
| Toepassing | Schip; boot |
| Gebruik | Beveiliging van schepen |
| Oppervlaktebehandeling | Galvaniserend sproeien |
| Modelnummer | Df-MB100 |
|---|---|
| Productnaam | Van de de Meertrosmeerpaal van dokpier quay tee head marine het Gietijzerqt450 Meerpalen |
| Capaciteit | 10-300 ton |
| Type | T-hoofd |
| Norm | PIANC, ISO13797: 2020 |