| Productnaam | Marine Cushion Foam Filled Fender voor Kleurrijk het Polyurethaanstootkussen van de Schip Dokkend Be |
|---|---|
| Materiaal | EVA Foam, Polyurethaan |
| Modelnummer | DF-2000mm*3500mm |
| De verwerkingsdienst | Afgietsel |
| Diameter | 500mm4500mm |
| Productnaam | Drijvend het Schuimstootkussen 2.0*3.5M van de polyurethaandekking Marine Safety For Dock Port |
|---|---|
| Modelnummer | DF-FF2.0*3.5M |
| Materiaal | Gesloten Celschuim + Polyurethaan |
| Diameter | 300mm4500mm |
| Lengte | 500mm9000mm |
| Productnaam | Marine Dock Floating Foam Fender 2.5*5.5M de Zwarte Kleur van Industrial Energy Absorbing |
|---|---|
| Materiaal | Pu-Schuim, Binnenpijp, Nylon Versterking, Polyurethaanhuid |
| Modelnummer | DF-2.5*5.5M |
| De verwerkingsdienst | Afgietsel, het Snijden |
| Hardheid | 75-95 kust A |
| Productnaam | De zwarte van het de Boei Drijvende Dok van Kleurenmarine foam fender ocean guard Schepen van de de |
|---|---|
| Modelnummer | DF-1500mm*3000mm |
| Materiaal | EVA Closed Cell Foam, Polyurethaan |
| Diameter | 300mm4500mm |
| Length | 500mm-9000mm |
| Materiaal | Polyurethaan, EVA, enz. |
|---|---|
| Toepassing | Jacht, Cruiseschepen, Bulklading, Ship-to-ship Overdracht |
| Deel | Marine Fender |
| Kleur | Zwarte of als Eisen van de Klant |
| Grootte | Aangepaste grootte |
| Productnaam | Drijvend Schuimstootkussen |
|---|---|
| Gebruik | Vermijding van botsingen |
| Lagen | 5 tot 10 lagen |
| Kleur | Rood, Zwart, Geel |
| Functie | Eenvoudig te installeren en lichtgewicht af te handelen |
| Productnaam | Op zwaar werk berekend Drijvend Schuimstootkussen 700x1500 PIACN Standard 100% Milieu |
|---|---|
| Materiaal | PU-schuim met hoge dichtheid, huid van polyurethaan |
| De verwerkingsdienst | Gieten, snijden |
| Verlenging | ≥350% |
| Certificering | ISO, SGS, ABS, BV, DNV, CCS, LR, RS etc |
| Productnaam | Onderzeeërspenders |
|---|---|
| Voordeel | Aangepaste, originele fabriek |
| Garantie | 36 maanden |
| Applicatie | Dok |
| Diameter | 0,5 ~ 4,5 m |
| Product Name | Polyurethane Foam Boat Dock Fender Cylindrical Dia 1200mm*2000mm for Dock Protection |
|---|---|
| Materiaal | Hoog - dichtheid EVA |
| Modelnummer | DF-1200mm*2000mm |
| De verwerkingsdienst | Afgietsel |
| Diameter | 500mm4500mm |
| Product Name | Floating Foam Fender |
|---|---|
| effectiviteit | 1 tot en met 6,5 m |
| layers | 5~10 layers |
| Materiaal | EVA en polyurethaan |
| Color | Red, Black, Yellow |