| Productnaam | Drijvend Schuimstootkussen |
|---|---|
| Gebruik | Vermijding van botsingen |
| Kleur | Rood, Zwart, Geel |
| Materiaal | Eva en polyurethaan |
| Lagen | 5 tot 10 lagen |
| Productnaam | Drijvend Schuimstootkussen |
|---|---|
| Effectieve lengte | 1 ~ 6.5m |
| Gebruik | Vermijding van botsingen |
| Functie | Eenvoudig te installeren en lichtgewicht af te handelen |
| Lagen | 5 tot 10 lagen |
| Productnaam | Drijvend Schuimstootkussen |
|---|---|
| Effectieve lengte | 1 ~ 6.5m |
| Gebruik | Vermijding van botsingen |
| Kleur | Rood, Zwart, Geel |
| Functie | Eenvoudig te installeren en lichtgewicht af te handelen |
| Product Name | Submarine Fenders |
|---|---|
| Advantage | Customized, Original Factory |
| Warranty | 36 Months |
| Length | 1 ~ 12m |
| Application | Dock |
| Productnaam | Drijvend Schuimstootkussen |
|---|---|
| Effective Length | 1~6.5m |
| Materiaal | EVA en polyurethaan |
| Color | Red, Black, Yellow |
| Kenmerken | Gemakkelijk te installeren en te hanteren |
| Productnaam | Hoog - de dichtheid Gesloten van de het Dokopschorting van het Celschuim Bescherming van het het Sto |
|---|---|
| Merk | DockFender |
| Materiaal | Gesloten Celschuim + Polyurethaan |
| Toepassing | Schip - - schip het Aanleggen, Schip om het Aanleggen te dokken |
| Levensduur | 10-15 jaar |
| Productnaam | Marine schuim gevuld spatbord Dia 1500 mm * 3000 mm PU EVA gesloten cel voor dok |
|---|---|
| Materiaal | PU-schuim met hoge dichtheid, huid van polyurethaan |
| Verwerkingsdienst | Gieten, snijden |
| Verlenging | ≥350% |
| Certificaat | ISO, SGS, ABS, BV, DNV, CCS, LR, RS |
| Productnaam | Cylindrische scheepsvliegtuigen |
|---|---|
| Materiaal | NBR |
| Standaard | PIANC2002, ISO9001 |
| Kleur | Zwart of aangepast |
| Maat | Aangepast |
| Productnaam | Het duurzame Stootkussen van het het Stootkussen Drijvende Schuim van Gebruikseva closed cell foam f |
|---|---|
| Materiaal | EVA Foam, Polyurethaan, Nylon Koorden |
| Modelnummer | DF-2.0*3.5M |
| Technologie | Vorm en Uitdrijving |
| Diameter | 500mm4500mm |
| Productnaam | 2000x3500 de drijvende Kleurrijke Dekking van het het Schuimpolyurethaan van de Schuimstootkussen Ge |
|---|---|
| Materiaal | Pu-Schuim, Binnenpijp, Nylon Versterking, Polyurethaanhuid |
| Modelnummer | DF-2000x3500 |
| De verwerkingsdienst | Afgietsel |
| Diameter | 500mm4500mm |