| Productnaam | De Bescherming van de dokbuffer het Drijven ABS van het Schuimstootkussen D3.3M Certificaathaven het |
|---|---|
| Materiaal | Pu-Schuim, Binnenpijp, Nylon Versterking, Polyurethaanhuid |
| Vorm | Cilindrisch |
| Diameter | 300mm4500mm |
| Lengte | 500mm9000mm |
| Naam van het product | Eva Floating Foam Fender Marine Boat Polyurethane Polyurea Rubber Fender |
|---|---|
| Materiaal | Gesloten-cel schuim, nylonversterking, polyurethaan huid |
| Kleur | Geweldig. |
| Diameter | 300mm4500mm |
| Lange | 500mm9000mm |
| Temperatuurwaaier | Wijd |
|---|---|
| Drukweerstand | Hoog |
| Gewicht | Licht |
| Duurzaamheid | Hoog |
| Chemische Weerstand | Hoog |
| Naam van het product | Elastische drijvende schuimfluit Eva materiaal schuim gevulde fluit voor schip boot jacht |
|---|---|
| Materiaal | Gesloten-cel schuim, nylonversterking, polyurethaan huid |
| Kleur | Geweldig. |
| Diameter | 300mm4500mm |
| Lange | 500mm9000mm |
| Naam van het product | Drijvend schuim spatbord Onderwater spatborden Eva Foam Boot spatbord |
|---|---|
| Materiaal | Gesloten-cel schuim, nylonversterking, polyurethaan huid |
| Kleur | Geweldig. |
| Diameter | 300mm4500mm |
| Lange | 500mm9000mm |
| Installatie | Rustig aan. |
|---|---|
| Materiaal | schuim |
| Gewicht | Licht |
| Chemische weerstand | Hoog |
| Naam van het product | Drijvend Schuimstootkussen |
| Gewicht | Licht |
|---|---|
| Materiaal | schuim |
| Naam van het product | Drijvend Schuimstootkussen |
| Installatie | Rustig aan. |
| Temperatuurbereik | Breed |
| Gewicht | Licht |
|---|---|
| Drukweerstand | Hoog |
| Naam van het product | Drijvend Schuimstootkussen |
| Vorm | cilindervormig |
| Temperatuurbereik | Breed |
| Productnaam | PIANC2002 standaard Drijvend Schuimstootkussen 3.3*6.5M Colorful Boat Dock-Bumper |
|---|---|
| Materiaal | Slijtvast Pu-Schuim, Binnenpijp, Nylon Versterking, Polyurethaanhuid |
| Type | drijvend stootkussen |
| Verlenging | ≥350% |
| Hardheid | 75-95 kust A |
| Productnaam | Op zwaar werk berekend Drijvend Schuimstootkussen 700x1500 PIACN Standard 100% Milieu |
|---|---|
| Materiaal | PU-schuim met hoge dichtheid, huid van polyurethaan |
| De verwerkingsdienst | Gieten, snijden |
| Verlenging | ≥350% |
| Certificering | ISO, SGS, ABS, BV, DNV, CCS, LR, RS etc |