| Productnaam | Arch Rubber Fender |
|---|---|
| Grootte | Aangepast |
| Kleur | Zwart |
| Kenmerken | Hoge energieopname |
| Sollicitatie | Schip aanleg |
| Productnaam | Onderzeeërspenders |
|---|---|
| Voordeel | Aangepaste, originele fabriek |
| Sollicitatie | Dok |
| Diameter | 0,5 ~ 4,5 m |
| Materiaal | Natuurlijk rubber op het hoogste niveau |
| Naam van het product | Marine Sea Ocean Cushion Guard Solid PU Polyethyleen Rubber Foam Gevulde Fenders |
|---|---|
| Materiaal | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
| Type | Drijvende schutters |
| Deel | stootdemper |
| Kleur | Het Verzoek van de klant |
| Productnaam | Cylindrische scheepsvliegtuigen |
|---|---|
| Standaard | PIANC2002, ISO9001 |
| Grootte | aangepast |
| Kleur | Zwart of op maat |
| Materiaal | NBR |
| Productnaam | Schuifboten |
|---|---|
| Treksterkte | ≥ 16 MPA |
| Verwerkingsdienst | Vormen, snijden |
| Verpakking | Plastic zak+pallet |
| Maat | Aangepast |
| Productnaam | Drijvend Schuimstootkussen |
|---|---|
| Gebruik | Vermijding van botsingen |
| Kleur | Rood, Zwart, Geel |
| Materiaal | Eva en polyurethaan |
| Lagen | 5 tot 10 lagen |
| Productnaam | Marine Vessel Ship Yokohama Pneumatic-het Natuurrubberstootkussen met Banden en de Kettingen bescher |
|---|---|
| Diameter | 500mm - 4,500mm |
| Lengte | 1,000mm - 12,000mm |
| Materiaal | Hoog - kwaliteit NR |
| Aanvankelijke Druk | 50kPa, 80kPa |
| Naam van het product | Trelleborg Shibata 600x1200 Cylindrische rubber fenders voor bootdock bumper |
|---|---|
| Sleutelwoorden | cilindrische rubberstootkussens |
| Materiaal | Hoge Prestatiesnatuurrubber |
| Kleur | Zwarte of als verzoek |
| Binnendiameter | 600 mm |
| Kenmerken | Arch Rubber Fender |
|---|---|
| Deel | Dock vaste rubber fender |
| Kleur | Zwarte of zonodig |
| Materiaal | Natuurrubber van klasse A |
| Treksterkte | ≥ 8 Mpa |
| Naam van het product | Arch Rubber Fender |
|---|---|
| Materiaal | NR |
| Kleur | Zwart |
| Grootte | Op maat |
| Logo's | Op maat |