| Productnaam | 2.5*4.0M Floating Foam Fender Gesloten Vriendschappelijke de Veiligheidselasticiteit van Eco van het |
|---|---|
| Modelnummer | DF-2.5*4.0M |
| Reactiekracht | 54kN aan 7353kN |
| Energieabsorptie | 3.8kn-M aan 7720kn-m |
| OEM | Gesteund |
| Productnaam | Hoog - de dichtheid Gesloten van de het Dokopschorting van het Celschuim Bescherming van het het Sto |
|---|---|
| Merk | DockFender |
| Materiaal | Gesloten Celschuim + Polyurethaan |
| Toepassing | Schip - - schip het Aanleggen, Schip om het Aanleggen te dokken |
| Levensduur | 10-15 jaar |
| Naam van het product | Eva Floating Foam Fender Marine Boat Polyurethane Polyurea Rubber Fender |
|---|---|
| Materiaal | Gesloten-cel schuim, nylonversterking, polyurethaan huid |
| Kleur | Geweldig. |
| Diameter | 300mm4500mm |
| Lange | 500mm9000mm |
| Naam van het product | 3.3*6.5M Offshore/Mooring/Port/Harbour/Ferry Foam Filled Fenders voor marinevaartuigen |
|---|---|
| Modelnummer | DF-3.3*6.5M |
| Materiaal | Hoog - dichtheid EVA |
| Reactiekracht | 54kN aan 7353kN |
| Energieabsorptie | 3.8kn-M aan 7720kn-m |
| Productnaam | Marine schuim gevuld spatbord Dia 1500 mm * 3000 mm PU EVA gesloten cel voor dok |
|---|---|
| Materiaal | PU-schuim met hoge dichtheid, huid van polyurethaan |
| Verwerkingsdienst | Gieten, snijden |
| Verlenging | ≥350% |
| Certificaat | ISO, SGS, ABS, BV, DNV, CCS, LR, RS |
| Product Name | Polyurethane Foam Boat Dock Fender Cylindrical Dia 1200mm*2000mm for Dock Protection |
|---|---|
| Materiaal | Hoog - dichtheid EVA |
| Modelnummer | DF-1200mm*2000mm |
| De verwerkingsdienst | Afgietsel |
| Diameter | 500mm4500mm |
| Naam van het product | Duurzame energie-absorptie PIANC 600*1200 Rubberen cilindrische scheepsfenders |
|---|---|
| Materiaal | NR |
| Binnendiameter | 75-1000 mm |
| Buitendiameter | 1502000mm |
| Hardheidswaaier | 20°-90° kust A |
| Productnaam | Drijvend Schuimstootkussen |
|---|---|
| Gebruik | Vermijding van botsingen |
| Kleur | Rood, Zwart, Geel |
| Materiaal | Eva en polyurethaan |
| Lagen | 5 tot 10 lagen |
| Product Name | Submarine Fenders |
|---|---|
| Advantage | Customized, Original Factory |
| Warranty | 36 Months |
| Length | 1 ~ 12m |
| Application | Dock |
| Naam van het product | Maritieme/scheeps-/boten-/boordplaatsen/dockfenders |
|---|---|
| Brandnaam | DockFender |
| Materiaal | Polyurethaan, EVA, enz. |
| Kleur | Zwart, oranje of op vraag van de klant |
| Diameter | 700mm3300mm of aangepaste grootte |