| Productnaam | Holle D Rubber Spatbord Sectie Boot Spatbord/Rubber Bumper Dock Bescherming |
|---|---|
| Modelnummer | DF-D500H |
| Verwerkingsdienst | Gieten, snijden |
| Maat | aangepast |
| Materiaal | Natuurlijk rubber |
| Productnaam | De opblaasbare Drijvende Pneumatische Gebruikte Vissersboten van het Stootkussenschepen van Yokohama |
|---|---|
| Deel | STS-Stootkussen |
| Materiaal | Natuurrubber |
| Kleur | Zwart |
| Diameter | 300mm4500mm |
| Productnaam | Boog Rubberstootkussen |
|---|---|
| Deel | STB Fender |
| kleur | Zwarte of zonodig |
| Materiaal | Natuurrubber |
| Hoogte | 200mm1000mm |
| Productnaam | Het hittebestendige Vriendschappelijke Natuurrubber 300H van Eco van het Boog Rubberstootkussen voor |
|---|---|
| Type | Boog V Type |
| Grootte | Douanegrootte |
| Dichtheid | 1.35~2.0 g/cm3 |
| De dienst | OEM of ODM |
| Productnaam | H1000 van de het Natuurrubber Slijtvaste Boot van Kegel de Rubberstootkussens Aanleggende Bumper |
|---|---|
| Materiaal | Hoog - kwaliteit NR |
| Vorm | Kegeltype |
| Certificering | PIANC2002, ISO9001, ABS, BV |
| Kleur | Het Verzoek van de klant |
| Productnaam | Van het de Cel de Rubberstootkussen 800H van de dokbescherming van de de Scheurweerstand Super Rang |
|---|---|
| De verwerkingsdienst | Afgietsel, het Snijden |
| Hardheid | 20-90 kust-a of IRHD |
| Steekproeven | Vrij Verstrekt |
| Eigenschap | Waterpoof/ultraviolet-Bewijs/het Anti verouderen |
| Productnaam | De Bescherming van het de Bootschip van Marine Vessel Yokohama Rubber Fender ISO 17357 |
|---|---|
| Materiaal | NR, SR, NBR |
| Norm | Iso17357-1: 2014 |
| Toepassing | Gebruikt voor schip en dok |
| Kleur | Zwart |
| Naam van het product | Marine Dock Cylindrical Rubber Fenders |
|---|---|
| De verwerkingsdienst | Afgietsel, het Snijden |
| Kleur | Zwart, grijs, wit of naar wensen van de klant |
| Binnendiameter | 75 mm - 1000 mm |
| Lange | Eisen van klanten |
| Gebruik | Bescherming van de zee |
|---|---|
| verpakking | Pallet of Aangepast |
| Kenmerken | Hoge E/R.H-waarde, slijtvastheid |
| Type | Wielvliegtuig |
| Kleur | Zwart |
| Naam van het product | Cel Rubberstootkussen |
|---|---|
| Materiaal | Hoog - kwaliteitsnatuurrubber |
| grootte | Op maat |
| kenmerk | Hoge prestaties Sterk |
| Certificaten | ISO, BV, ABS, DNV, LR, SGS, CCS, RMRS |