| Productnaam | Boog Rubberstootkussen |
|---|---|
| Deel | STB Fender |
| kleur | Zwarte of zonodig |
| Materiaal | Natuurrubber |
| Hoogte | 200mm1000mm |
| Productnaam | Arch Rubber Fender |
|---|---|
| Kleur | Zwart of aangepast |
| Functies | Duurzame materialen |
| Sollicitatie | Haven |
| Maat | Aangepast |
| Productnaam | Arch Rubber Fender |
|---|---|
| Grootte | aangepast |
| Kleur | Zwart of op maat |
| Sollicitatie | Haven |
| Materiaal | NR |
| Kenmerken | Hoge energieopname |
|---|---|
| Deel | Dock vaste rubber fender |
| Kleur | Zwarte of zonodig |
| Materiaal | Natuurrubber van klasse A |
| Treksterkte | ≥ 8 Mpa |
| Product Name | Tug Boat Fenders |
|---|---|
| Material | High Performance Natural Rubber |
| Tensile Strenth | ≥16 MPA |
| Processing Service | Moulding, Cutting |
| Packing | Plastic Bag+Pallet |
| Productnaam | Cylindrische scheepsvliegtuigen |
|---|---|
| Standaard | PIANC2002, ISO9001 |
| Kleur | Zwart of aangepast |
| Deel | Scharnier |
| Pakket | Houten pallet, houten kist |
| Productnaam | 3.3m*6.5m Marine Floating Foam Filled Fenders ISO9001 Standaardhdg Flens |
|---|---|
| Modelnummer | DF-3.3m*6.5m |
| Type | Drijvend Stootkussen |
| Reactiekracht | 54kN aan 7353kN |
| Energieabsorptie | 3.8kn-M aan 7720kn-m |